Denizay Flowers Teslimat ve İade Koşulları


1. Online alışveriş sitemizin tüm yönetimi Milas Merkez ofisinde bulunmakta olup, siparişiniz anında bize ulaşır. Sipariş detaylarınız incelenir.

2. Çiçek siparişiniz tarafımızdan hazırlanır ve teslimata çıkarılır.

3.Teslimat sırasında Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.

4. Aynı gün teslimat için çiçek siparişinizi en geç saat 19:00 a kadar vermeniz gerekmektedir, 19:00 dan sonra verilen siparişlerin dağıtımı ertesi gün ilk teslim saatleri kapsamında yapılacaktır.

5. Belirtilen teslim saatlerinde hava şartları, trafik, arızalar, yol çalışmaları ve beklenmeyen araç arızalarından kaynaklanacak sorunlarla ilgili gecikmelerden dolayı teslimat şartlarındaki zaman değişebilmektedir.

6. Teslimat saatlerimiz olan 09:00-13:00 / 13:00-17:30  / 17:30-21:00 saatlerinde siparişlerinizin dağıtımı ücretsiz olarak yapılır. Teslimat saatlerinde 30 dakika ile 1 saat arası gecikmeler yaşanabilir.

7. Belli tarihlerde bulunan bazı özel günlerde dağıtımlarda teslimat saat aralıklarımız geçerli değildir, yoğunluk nedeni ile gün içinde teslim edilecektir,Denizay Flowers olarak bu konudan siz değerli müşterilerimizin anlayışını bekleriz.

8. Yurtiçi ve yurt dışına sipariş bölümümüzde belirtilen fiyatlar sadece merkezlere olan fiyatlarıdır, buraya bağlı bulunan ilçe ve köylere dağıtım yapılırken mesafeye göre yol ücreti alınmaktadır, yol ücretleri verilen yerle irtibat sağlayarak mesafe ye göre yol ücreti tespit edilecektir.  Satın alma sayfasında, ulaşım bedeli olarak tutarı görüntüleyebilirsiniz.

9. Yurt dışına siparişlerde bazı ülkeler bulunduğumuz zaman diliminden ilerde olduklarından dolayı buna göre dağıtımı yapılacaktır bu ülkelere çiçek siparişlerinizi en geç 2 iş günü öncesinden vermeniz gerekmektedir, ayrıca yurt dışında çiçek teslimatları cumartesi günleri yarım gün pazar günleri ise dağıtım yapılmamaktadır. Sadece hafta içi ve hafta sonlarında saatli olarak düğün ve cenaze'ler için saatli teslimatlar yapılmaktadır. 

10. Vermiş olduğunuz çiçek siparişlerinizde bulunduğumuz ortam bir internet ortamı (elektronik) olduğundan bazen karşılıklı elektronik postaların gelmemesi görülebilmektedir bu doğrultuda siparişlerde sorun yaşanabilmektedir.

11. Sipariş iptallerinizi teslimattan önce yapmanız gerekmektedir. Yurtdışı siparişleriniz de iptal-iade yapılamamaktadır. Yurtiçi siparişleriniz sipariş teslimata çıkmadıysa iptal edilebilir. Ancak 3 saat öncesinden bilgi verilmelidir.

12. Yapılan yanlış ödeme veya sipariş iptallerinde kredi kartınıza ilgili tutarların iadeleri 7 gün , içerisinde yapılacaktır.

13. Mevsimsel ve stok eksikliği durumunda, görseldekiyle birebir ürün gitmemesi durumunda, alıcı mutlaka bilgilendirilir.

14. Alışverişiniz esnasında meydan gelecek anlaşmazlıklar çiçek bedeli ile sınırlıdır.

15. Denizay Flowers siparişlerinizde her zaman hassasiyet ve özenle aksiyon gösterir. Kaliteli ve göze hitap eden tasarımlar hazırlamaya çalışır. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir ve bu doğrultuda çalışmayı amaçlar.